Panopoly Admin (7.x-1.26) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Add new
th: เพิ่มใหม่

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Menus
th: เมนู

en: 1 user | @count users
th[0]: ผู้ใช้ 1 คน
th[1]: ผู้ใช้ @count คน

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
