Panopoly Admin (7.x-1.30) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Path
gl: Ruta

en: Theme
gl: Tema

en: Configure
gl: Configurar

en: Template
gl: Modelo

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Revert
gl: Volver

en: Menus
gl: Menús

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Change theme
gl: Cambiar o tema

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
