Panopoly Admin (7.x-1.30) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: Menus
nn: Menyar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar
