Panopoly Admin (7.x-1.31) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: Configure
am: ውቀር

en: Menus
am: ምናሌዎች
