Panopoly Admin (7.x-1.31) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់
