Panopoly Admin (7.x-1.31) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: 1 item | @count items
sq[0]: 1 element
sq[1]: @count elementë

en: Revert
sq: Rikthe

en: Menus
sq: Menutë

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues
