Panopoly Admin (7.x-1.32) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Parent
it: Genitore

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Add new
it: Aggiungi nuovo

en: Path
it: Percorso

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Theme
it: Tema

en: Configure
it: Configura

en: 1 item | @count items
it[0]: 1 oggetto
it[1]: @count oggetti

en: Revert
it: Ripristina

en: Menus
it: Menù

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: 1 user | @count users
it[0]: 1 utente
it[1]: @count utenti

en: Link title
it: Titolo del link

en: Change theme
it: Cambia tema

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
