Panopoly Admin (7.x-1.32) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
