Panopoly Admin (7.x-1.32) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: Template
sr: Шаблон
