Panopoly Admin (7.x-1.33) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Path
lt: Kelias

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Template
lt: Šablonas

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Menus
lt: Meniu

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Admin
lt: Adminas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
