Panopoly Admin (7.x-1.34) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Template
bg: Шаблон

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Revert
bg: Връщане

en: Menus
bg: Менюта

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители
