Panopoly Admin (7.x-1.38) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Change theme
bo: བརྗོད་གཞི་བརྗེ་བ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
