Panopoly Admin (7.x-1.40) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Configure
ast: Configurar

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: Revert
ast: Desfacer
