Panopoly Admin (7.x-1.40) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
