Panopoly Admin (7.x-1.41) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non
