Panopoly Admin (7.x-1.44) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Path
he: מיקום

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configure
he: הגדרות

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Revert
he: שחזור

en: Menus
he: תפריטים

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Admin
he: מנהל

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Machine Name
he: שם מכונה
