Panopoly Admin (7.x-1.46) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona
