Panopoly Admin (7.x-1.48) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Add new
oc: Apondre novèl

en: Path
oc: Camin

en: Theme
oc: Tèma

en: Configure
oc: Configurar

en: Template
oc: Modèl

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Revert
oc: Restablir

en: Menus
oc: Menús

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: 1 user | @count users
oc[0]: 1 utilizaire
oc[1]: @count utilizaires

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Change theme
oc: Cambiar lo tèma

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
