Panopoly Admin (7.x-1.48) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Add new
ur: نیا شامل کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Configure
ur: ترتیب

en: 1 item | @count items
ur[0]: ایک سرخی
ur[1]: @count سرخیاں
