Panopoly Admin (7.x-1.49) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Revert
az: Qaytarma

en: Menus
az: Menyular

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Machine Name
az: Maşın Adı
