Panopoly Admin (7.x-1.50) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Parent
ro: Părinte

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: Path
ro: Cale

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Theme
ro: Temă

en: Configure
ro: Configurează

en: Template
ro: Șablon

en: 1 item | @count items
ro[0]: 1 articol
ro[1]: @count articole
ro[2]: @count de articole

en: Revert
ro: Revenire

en: Menus
ro: Meniuri

en: Permalink
ro: Link permanent

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: Admin
ro: Administrator

en: Machine Name
ro: Nume mașină
