Panopoly Admin (7.x-1.56) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Pages
da: Sider

en: Author
da: Forfatter

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Parent
da: Overordnet element

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Add new
da: Tilføj ny

en: Path
da: Sti

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Theme
da: Tema

en: Configure
da: Konfigurér

en: Template
da: Skabelon

en: 1 item | @count items
da[0]: 1 overskrift
da[1]: @count overskrifter

en: Revert
da: Gendan

en: Menus
da: Menuer

en: 1 user | @count users
da[0]: 1 bruger
da[1]: @count brugere

en: Admin
da: Administration

en: Link title
da: Linktitel

en: Change theme
da: Skift tema

en: Machine Name
da: Maskinnavn
