Panopoly Admin (7.x-1.57) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Revert
bs: Vratiti
