Panopoly Admin (7.x-1.58) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Parent
is: Foreldri

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Add new
is: Bæta við

en: Path
is: Slóð

en: Theme
is: Þema

en: Configure
is: Stilla

en: Template
is: Sniðmát

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 færsla
is[1]: @count færslur

en: Menus
is: Valmyndir

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur

en: Change theme
is: Breyta þemu

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
