Panopoly Admin (7.x-1.58) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
