Panopoly Admin (7.x-1.58) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
