Panopoly Admin (7.x-1.59) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Menus
mr: मेनूज

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
