Panopoly Admin (7.x-1.60) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი
