Panopoly Admin (7.x-1.60) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Revert
mn: Буцаах

en: Menus
mn: Цэснүүд
