Panopoly Admin (7.x-1.62) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Path
hr: Putanja

en: Theme
hr: Tema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Template
hr: Predložak

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Revert
hr: Vrati

en: Menus
hr: Izbornici

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika
