Panopoly Admin (7.x-1.64) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Parent
ru: Родитель

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Add new
ru: Добавить новый

en: Path
ru: Путь

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Theme
ru: Тема

en: Configure
ru: Настроить

en: Template
ru: Шаблон

en: 1 item | @count items
ru[0]: @count элемент
ru[1]: @count элемента
ru[2]: @count[2] элементов

en: Revert
ru: Вернуть

en: Menus
ru: Меню

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: 1 user | @count users
ru[0]: @count пользователь
ru[1]: @count пользователя
ru[2]: @count[2] пользователей

en: Admin
ru: Администратор

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Change theme
ru: Изменить тему

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: magically generated
ru: Магически сформированное
