Panopoly Admin (7.x-1.66) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Template
cs: Šablona

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Revert
cs: Vrátit

en: Menus
cs: Menu

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Admin
cs: Administrátor

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Change theme
cs: Změnit téma vzhledu

en: Machine Name
cs: Strojový název
