Panopoly Admin (7.x-1.66) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Path
lv: Ceļš

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Theme
lv: Tēma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju
