Panopoly Admin (7.x-1.68) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: Revert
sl: Povrni

en: Menus
sl: Meniji

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Admin
sl: Skrbnik
