Panopoly Admin (7.x-1.69) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: Path
hu: Útvonal

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Theme
hu: Smink

en: Configure
hu: Beállít

en: Template
hu: Sablon

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Menus
hu: Menük

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: 1 term | @count terms
hu[0]: 1 kifejezés
hu[1]: @count kifejezés

en: Change theme
hu: Smink megváltoztatása

en: 1 link | @count links
hu[0]: 1 hivatkozás
hu[1]: @count hivatkozás

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
