Panopoly Admin (7.x-1.70) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Theme
jv: Tema

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: Revert
jv: Baléknā

en: Menus
jv: Menu

en: Permalink
jv: Tautan jejeg
