Panopoly Admin (7.x-1.70) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Path
sk: Cesta

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Template
sk: Šablóna

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Menus
sk: Menu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Admin
sk: Administrátor

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Machine Name
sk: Strojový názov
