Panopoly Admin (7.x-1.75) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Configure
hy: կարգավորել

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր
