Panopoly Admin (7.x-1.82) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Path
pl: Ścieżka

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Theme
pl: Skórka

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Template
pl: Szablon

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Revert
pl: Przywróć

en: Menus
pl: Menu

en: Permalink
pl: Adres

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Change theme
pl: Zmień skórkę

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Enable?
pl: Włączyć?
