Panopoly Admin (7.x-1.88) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Parent
ar: الأب

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: Path
ar: المسار

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Theme
ar: حلة

en: Configure
ar: ضبط

en: Template
ar: القالب

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Revert
ar: استرجع

en: Menus
ar: القوائم

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم

en: Change theme
ar: تغيير الحلة

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
