Panopoly Core (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Image
nn: Bilete

en: Time
nn: Tid

en: Day
nn: Dag

en: PHP memory limit
nn: PHP-minnegrense

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
nn: Vurder å auke grensa for PHP sin minnebruk til %memory_minimum_limit for å minske sannsynet for problem under installasjonen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
nn: Vurder å auke grensa for PHP sin minnebruk til %memory_minimum_limit for å minske sannsynet for problem under oppdateringa.
