Panopoly Core (7.x-1.14) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Image
te: బొమ్మ

en: Time
te: సమయం

en: Day
te: రోజు

en: -1 (Unlimited)
te: -1 (అపరిమితం)

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
te: మరింత సమాచారం కోసం <a href="@url">డ్రూపల్ ఆవశ్యకాల</a>ని చూడండి.
