Panopoly Core (7.x-1.16) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Time
ku: کات

en: Day
ku: ڕۆژ

en: -1 (Unlimited)
ku: -1 (بێسنوور)

en: PHP memory limit
ku: سنووری بیرگەی PHP.
