Panopoly Core (7.x-1.44) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Time
az: Vaxt

en: Day
az: Gün

en: -1 (Unlimited)
az: -1 (Limitsiz)

en: PHP memory limit
az: PHP yaddaş limiti

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
az: Quraşdırma prosesində səhvlərin qarşısını almaq üçün PHP yaddaş limitinizi %memory_minimum_limit səviyyəsinə qədər artırmağı düşünün.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
az: Yeniləmə prosesində səhvlərin qarşısını almaq üçün PHP yaddaş limitinizi %memory_minimum_limit səviyyəsinə qədər artırın.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
az: Konfiqurasiyanızdan asılı olaraq, Drupal %memory_limit PHP yaddaş limiti ilə işləyə bilər. Bununla belə, %memory_minimum_limit PHP yaddaş limiti və ya yuxarısı tövsiyə olunur, xüsusən də saytınız əlavə fərdi və ya əlavə modullardan istifadə edirsə.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
az: %configuration-file faylında memory_limit parametrini redaktə edərək yaddaş limitini artırın və sonra veb serverinizi yenidən başladın (yaxud yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
az: PHP yaddaş limitinizi artırmaqla bağlı yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın.
