Panopoly Core (7.x-1.50) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Day
ta: நாள்

en: -1 (Unlimited)
ta: -1 (வரம்பற்றது)

en: PHP memory limit
ta: PHP நினைவக அளவு

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
ta: மேலதிக தகவல்களுக்கு <a href="@url">ட்ரூபால் தேவைகளைப்</a> பார்க்கவும்
