Panopoly Core (7.x-1.72) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Time
eu: Ordua

en: Day
eu: Eguna

en: -1 (Unlimited)
eu: -1 (mugarik gabe)

en: PHP memory limit
eu: PHP memoria muga
