Panopoly Core (7.x-1.81) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Time
he: זמן

en: Day
he: יום

en: -1 (Unlimited)
he: -1 (בלתי מוגבל)

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
he: שקול הגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP ל-%memory_minimum_limit כדי לסייע במניעת בעיות בתהליך ההתקנה.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
he: בהתאם לתצורה שלך, דרופל יכולה לרוץ עם מגבלת זיכרון PHP של %memory_limit  memory limit. אולם מומלצת מגבלת זיכרון PHP של %memory_minimum_limit ומעלה, במיוחד אם האתר שלך משתמש במודולים מותאמים אישית או מודולים נוספים שנתרמו.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
he: צרו קשר עם מנהל המערכת או ספק האחסון לקבלת סיוע בהגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
he: ראה <a href="@url">דרישות קדם לדרופל</a> לקבלת מידע נוסף.
