Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Form
be: Форма
