Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Form
bo: རེའུ་མིག
