Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: Event
da: Begivenhed

en: Form
da: Formular

en: Registration
da: Tilmelding
